LANGUAGE:

>

O nas


 

Marzysz o dużym przyjęciu w amerykańskim stylu? Pragniesz, aby Twoje przyjęcie weselne było naprawdę wyjątkowe?

       Bazując na wieloletnim sukcesie Dworu Złotopolska Dolina i pasji tworzenia miejsc z niebywałym klimatem, a przede wszystkim chęci nieustannego patrzenia na szczęście odwiedzających nas gości powstał nowy obiekt - Miętowe Wzgórza.

Miętowe Wzgórza to amerykańska rezydencja położona w sercu Mazowsza, na skraju lasu Złotopolskiego, wśród pól, kicających zajęcy i naturalnie mięty królującej w ogrodzie, ale i w detalach wykończenia.

Dom rodem z amerykańskich filmów łączyć ma w sobie styl klasyczny ze stylem Hampton.
W cieniu licznych werand każdy odnajdzie dla siebie miejsce i chwilę zapomnienia.
Jak przystało na amerykański sen każde przyjęcie ma być w Miętowych Wzgórzach niezapomniane!
Sala balowa pomieści nawet do 260 osób, a jej aranżacja zakłada, iż to co na zewnątrz przenika do środka.

Bardzo wysokie wnętrze z pięknymi żyrandolami i widokiem na basen znajdujący się tuż obok, liczne strefy chilloutu i piękne detale - to wyjątkowe zestawienie.
Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć daje Państwu pewność, że organizację tego wyjątkowego dnia warto powierzyć w ręce specjalistów.

Od zawsze przyświeca nam jeden cel - spowodowanie, aby Państwo Młodzi i ich rodzice nie musieli się w dniu uroczystości weselnej o nic martwić. Nasza doskonała kuchnia znana jest już od lat, stawiamy na jakość, dobór najlepszych produktów i własne wyroby.

Wyspecjalizowani menagerowie i sympatyczna obsługa mają spełnić każde Państwa życzenie, zadbać o każdy detal.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowujemy specjalną strefę do ślubów plenerowych organizowanych przy basenie, w bardzo urokliwym klimacie. W końcu ma być to przyjęcie jak z amerykańskiego filmu!

Na Młodych czekać będzie pokój z wykuszem i prywatnym tarasem, gdzie poranna kawa i czas przygotowań w dniu ślubu będzie miał wyjątkową oprawę.
 

Zapraszamy do rezerwacji pod numerem telefonu +48 781 200 400 lub adresem mailowym info@mietowewzgorza.pl

Bądź pierwszy!

 

Oświadczamy, iż uzyskaliśmy Subwencję Finansową od Polskiego Funduszu Rozwoju.

 

 


Galeria:

wstecz